Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 13.04.2013 18:42:17 

Kynologický klub Smolinské

 

Leto 2011 - KK Smolinské sa predstavil so svojimi psíkmi deťom v Borskom Mikuláši a v Letniči 

15.1.2011 - na cvičisku KK Smolinské sa uskutočnil XIV.ročník ZZLK - obranársky pretek

 

 

Náš člen Braňo Masár so svojím psom Lord Laudeon Morgantina ziskal na špeciálnej výstave 31.05.2009     na Kamennom mlyne v triede strednej  VÝORNÝ 1 CAC a Víťaza špeciálnej výstavy. Spolu s ďalšími dvomi psami sa zúčastnili súťaže o najkrajšiu chovnú skupinu, ktorú vyhrali. GRATULUJEME!!!

   Náš člen Artur Daniš sa zučastnil 20.3-22.3.2009 výcvikoveho víkendu obran v Malom Lapáši na ranči z POLYTANU pod vedením vycvikára a figuranta z ČR Jardu Labíka.

  Su pridané ďalšie videá! Najdete ich tiež na http://www.youtube.com/user/kksmolinske.

  Vytvorili sme pre Vás galériu fotiek, ktoré si môžete pozrieť na  http://kksmolinske.rajce.idnes.cz/. Aktuálne bude doplňovaná fotkami z diania v našom klube.             

 BRANO MASÁR SO SVOJIM DOBERMANOM LORD LAUDEON MORGANTINA /NEXO/ ZÍSKAL NA VÝSTVE V TRENČÍNE  VÝORNÝ 1 CAC. GRATULUJEME!!!

 BRANO MASÁR SO SVOJIM DOBERMANOM LORD LAUDEON MORGANTINA /NEXO/ SA STAL ŠAMPIONOM KRÁSY MLADYCH GRATULUJEME!!!

 

18.10.2008 BOLA UCHOVNENÁ SUKA Z NAŠHO CVIČAKU ARLEN Z ARTHEMILLY BON.KOD 5CX5/55P maj.VLADO SMOLINSKY NA BONITÁCII V GBELOCH PREDVIEDLA JEDNU Z NAJLEPŠICH OBRAN!!!! V GBELOCH SME BOLI REBONITOVAT AJ JEJ MATKU RITA LUBINOV SLOVAKIA maj.ARTUR DANIS S BON.KODOM 5V6/44N DOŽIVOTNEVIDEO S BONITACIE VO VIDEO.MAJITELOM PSOV GRATULUJEME!!!!

 

 DNA 27.9.2008 SA KONALA SKÚŠKA SVV1 V KK GBELY KDE ÚSPEŠNE ŠTARTOVALA SUKA Z NAŠHO       CVIČAKU ARLEN Z ARTHEMILLY S PSOVODOM VLADIMIROM  SMOLINSKYM GRATULUJEME !!! 

 

STOPA: 86

POSLUŠNOST: 81

OBRANA: 89

 VIDEO SO SKÚŠKY VO VIDEO !!!!

DNA 16-17.8.2008 SA KONALA V BRATISLAVE MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV DUODANUBE CACIB NA KTORÉJ SA ZÚČASTNIL NÁŠ ČLEN BRANO MASAR SO PSOM LORD LAUDEON MORGANTINA/doberman/ ´KTORÝ V TRIEDE MLADÝCH ZÍSKAL 2krát V1 CAJC

GRATULUJEME!!!!!!

 

DNA 31.5.2008 NÁŠ KYN.KLUB V SPOLUPRÁCI S KK GBELY PRIPRAVIL AKO KAŽDÝ ROK  UKÁŽKU POSLUŠNOSTI A OBRANY NA OSLAVE MDD V OBCI SMOLINSKÉ.AKCIE SA ZÚČASTNILY TÝTO PSY :

 RITA LUBINOV SLOVAKIA-psovod ARTUR DANIŠ/KK SMOLINSKE/

ARLEN Z ARTHEMILLY-psovod JURO SMOLINSKY/KK SMOLINSKE/

FREDY Z BARINSKÝCH PIESKOV- FERDINAND JURKA/KK GBELY/

INDO VLADY SAL-  JANA BURSKA /KK GBELY/

DINO Z BARINSKÝCH PIESKOV- JAN BOLEBRUCH/KK GBELY/

FIGURANTI: VLADIMIR SMOLINSKY,MILAN VALLO

DAKUJEME PSOVODOM A MAJITELOM PSOV Z KK GBELY!!! VIDEO S AKCIE VO VIDEO!!! Fotky v sekcii "Tréning"

 

 

 

5.4.2008:   NA VÝSTAVE V MALACKÁCH HODNOTENÚ NEMECKÝM ROZHODCOM ŠTARTOVALY DVE SUKY Z NÁŠHO CVIČAKU ARLEN Z ARTHEMILLY- trieda mladých, FARA POLICIE ČR-trieda dospievajúcich OBE S HODNOTENÝM "DOBRE"

 


TOPlist